Zazáří Arrested Development v září s novým albem?

Legendární atlantská hip hopová formace Arrested Development, která nejvíce prosperovala v letech 1992-94, ohlásila na 18. září návrat v podobě nového alba "Since The Last Time", jehož název tak nahrazuje původně zamýšlený "Natural Mystics". Frontman Speech a jeho parta opětovně přichází s další dávkou pozitivního hip hopu, jež jim díky oslavovanému debutu "3 years, 5 months and 2 days in the life of ...", jehož se po celém světě prodalo pět milionů kopií, vynesl i Grammy.

Speech, jehož aktuální vizáž vidíte, ovšem slibuje dostatek ironie s nadhledem vůči vlastním řadám. Například v písni "Miracle" se kapela z Tennessee pustila do stupidních rozmarů některých osobností scény: “We’re smarter than this and we can come harder than this, and do a brag rap on the next song on the disc". Hlavní aktér s několika sólovkami na kontě rozhodně nepovažuje současnou situaci za ideální: “We have a mission to extend the rules of Hip Hop and inspire people to grow out of all the bullshit in today’s Hip Hop.”

Deska "Since The Last Time" zpečeťuje jejich návrat do hry a i tisková zpráva slibuje dokonalý soundtrack k letošnímu (zřejmě babímu) létu. Co myslíte, budou mít legendární hity typu "Tennessee","Everyday People", či "Mr.Wendal", které samozřejmě nechyběly ani na předloňské výběrovce "The Best Of Arrested Development", na novém albu svého následovníka třeba zrovna v aktuálním singlu "Down And Dirty"?


Tracklisting:
1. Since The Last Time 03:38
2. Miracles 03:48
3. Heaven 03:20
4. Sau Paulo 04:20
5. Sunshine 04:15
6. Stand 03:31
7. It’s Time 03:14
8. Inner City 03:27
9. I Know I’m Bad 03:11
10. I Got The Feeling 03:57
11. Down And Dirty 03:59
12. Renee 03:51
13. Caught Me 04:09

 

Více o novém albu Arrested Development uvidíte v  EPK :
Part I : http://www.edel.de/realvideo/arrested/epk_part1.ram
Part II : http://www.edel.de/realvideo/arrested/epk_part_2.ram
Part III : http://www.edel.de/realvideo/arrested/epk_part3.ram

 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná