'Zastřelili Paul Walla' - jančila některá média

... a nejen média, i já jsem byl překvapen, když jsem dostal telefonát s informací, že je Paul Wall po smrti. Původním zdrojem informace byl DJ Premier, který posílal kondolenční email se zprávou, že byl Paul Wall v noci z 31. července na 1. srpna zastřelen při přestřelce v nočním klubu: "I wanna send my condolences to the family and friends of Paul Wall of Houston/Texas/Swishahouse...," začíná posmutnělý mail od Prima.


Nesmysl, vystřízlivěl jsem a chtěl znát podrobnosti, nebo zda to není kachna. Portál www.xxlmag.com mezi prvními informačními weby vyvrátil informaci, že by byl houstonský rapper po smrti: "Paul Wall is alive and well, according to a source close to the the Houston rapper."


Všechny dohady a komentáře typu: "I knew it sounded to good to be true" "nebo please, no. I’m literally praying right now" zmizely se zprávou hip-hopového webzinu www.sohh.com, který se s Paul Wallem přes mail spojil: "Hey what’s up. I’m fine. Thank you for checking on me though. I’m fine, [but] my friend, Emmanuel Hobbs, was killed," napsal rapper.


Nakonec se vyjasnilo, že ve čtvrtek dopoledne (31.7.) bylo nalezeno tělo Wallova kamaráda Hobbse. Motivy střelby se teprve zjišťují, stejně tak jako se hledá Emmanuelův vrah.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná