Zapsáním pod label No Limit jsem zachránil Snoop Doggovi život, tvrdí Master P

Když zapsal v roce 1998 Master P Snoop Dogga pod svůj label No Limit, zatímco jeho dosavadní adresa Death Row Records byla vyšetřována pro podezření z trestného činu násilí, byl to podle něj moment, kdy dal Snoop Doggovi lepší život, aniž by měl problém s jeho tehdejším leaderem Sugem Knightem.

 
Podle louisianského autora se v té době nenacházel Snoop v příliš dobré společnosti a jeho zapsání pod No Limit pro něj bylo přínosné. Suge Knight byl šéfem vydavatelství Death Row a zároveň hlavním podezřelým z násilné činnosti. 
 
"Nemáme k tomu žádnou odezvu," cituje jižanského interpreta server hiphopdx.com. "Prostě děláme, co děláme. Cítím se, jako bych zachránil Snoop Doggovi život. Něčím si prošel. Myslím, že byl nejtalentovanější ze všech, které jsem na světě znal. Vždycky jsem byl jeho fanoušek, ale když jsem s ním tehdy mluvil, nebyl na dobrém místě. Suge ho chtěl zrovna přihlásit k nějakýmu jinýmu label," líčí.
 
Master P také popsal jeho konfrontaci s ne zrovna vybíravými způsoby mecenáše nahrávek západního pobřeží. "Když jsem přijel poprvé do LA, měl jsem telefonát se Sugem, který s ním měl asi každý. Říkal jsem mu: 'Kámo, radši mi to řekni osobně.' On na to: 'Člověče, LA není pro nás všechny dost velký,'" vypráví Master P. V rozhovoru se interpret také zabýval svým životopisným snímkem "Ice Cream Man: King of the South", přičemž odhalil například rozpočet ve výši 10 milionů dolarů a pravděpodobnou Snoop Doggovu účast. Jako režiséra snaží ulovit Tylera Perryho.
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná