Zapomeňte na Detox

Já už jsem čekání před nějakou dobou vzdal, ale pokud jste věřili, že Dr. Dre se k vydání, protože další materiál nahrávat nepotřebuje, alba Detox někdy dokope, tak teď se ke mně můžete přidat.

Producent Dawaun Parker, který má prsty ve spoustě beatů vydaných pod Aftermath, v novém rozhovoru prozradil, že název Detox byl nahrazen jiným, dosud neznámým, už před několika lety. Vlastně to neprozradil on, ale Marsha Ambrosius v červnu. Tehdy tomu ale nevěnovalo pozornost tolik lidí. Pokud se tedy album jmenuje jinak, zvýšila se šance, že se někdy dostane mimo stěny studia? Osobně to vidím tak, že na názvu nezáleží a očekávání budou stále stejně vysoká. A když nestačí ani dvakrát platinový singl I Need a Doctor, který do dotáhnul do top 5 v americké hitparádě, tak nevím, jaký jiný impulz by byl potřeba. Navíc teď prodal značku Beats Applu za tři miliardy dolarů, což jsou další tři miliardy důvodů, proč se na hudbu vykašlat. Do kapsy mu samozřejmě nejde celá částka, ale i ten malý zlomek (pětina až čtvrtina) z něj pravděpodobně udělal nejbohatšího muže v hip-hopu.

K Doktorovi se nedávno vyjádřil jeho bývalý spolupracovník - Hittman. Teď už mu texty napíše a tak se mohl upřímně vyjádřit na hostovačce v tracku The Humble Hustle.RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná