RUKAHORE_SHOP_BANNER

Zahnízdil na poslední desce Dr. Dre, ale podpoří i Gavlyn. Kdo je Anderson .Paak?

Koho ještě neunavil tracklist desky "Compton", kterou přinesl po nekonečném čekání v letošním roce Dr. Dre, určitě nemohl nepostřehnout jméno Andersona .Paaka, kalifornského zpěváka, jenž si na Dreho poslední nahrávce ukrojil hned šest featuringů. Kromě toho se ale mladý zpěvák objeví též na desce, kterou chystá Gavlyn a sám vydává co nevidět vlastní EP. Kdo je Anderson .Paak?

 
Brandon Anderson Paak se sice dostal do povědomí velké části posluchačů prostřednictvím své účasti na LP "Compton", jeho osud je však ještě zajímavější. Začal vlastně téměř tragicky, když Paak v roce 2011 skončil nějakou dobu na ulici i se svou ženou a synem. V roce 2012 již vydával Anderson nahrávky jako například "O.B.E. Vol. 1" nebo "Venice" z minulého roku. Zlomem v jeho kariéře představoval ale až Dreho "Compton".
 
Bez zajímavosti také není prohlášení koordinátora Aftermath Drewa Corriaie, podle něhož byl Premiérův beat skladby "Animal", který má Dr. Dre na své sólovce a fanoušci píseň oslavovali coby první kolabo Dr. Dre & Dj Premier, původně určen výhradně Paakovi. "Byli jsme ve studiu, pustili si to a Dre byl nejdřív jakože: 'Dám pro tebe tuhle věc,' ale pak se to plynule otočilo na: 'Můžu si tu věc dát na album?' Když byla nahrávka hotová, musel Premier odjet. Oni na tom makali dál. Byla to šílená zkoušenost," uvedl Corria v rozhovoru pro hiphopdx.com.
 
Oxnardský interpret je v současné době zaměstnán posledními pracemi na svém EP "Anderson .Paak EP", jež vyjde 25. září a produkuje jej losangeleská skupina Blended Babies. Jako hosté by se měli na nahrávce objevit Donnie Trumpet a Asher Roth. Venku je také první singl "So Slow". Anderson .Paak by měl být též hostem na nadcházející desce, kterou chystá Gavlyn a dalších projektech.
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná