Zachrání Pharrell kariéru Britney Spears?

Rozporuplný Kevin Federline už má svůj debut "Playing with Fire" pár dní za sebou a o rozvod s ním  zažádavší Britney Spears, jež by si tentokráte měla zakoketovat i s reggae a rapem, začíná na svém comebacku po dvounásobné mateřské dovolené pomalu pracovat. Podle magazínu People by se mělo návratové album jmenovat "Fears Within" a i když zatím médii neproběhl žádný termín vydání, v souvislosti s jeho příchodem se hovoří o polovině roku 2007.

Kromě dlouholetého zpěvaččina spolupracovníka Jonathona "J.R." Rotema se na desce bude podílet i spoluautor hitu "Money Maker" z Ludacrisova nedávného LP "Release Therapy", který zatím boduje na všech frontách, kterých se zúčastní. Pharrell Williams se s bývalou popovou princeznou sešel minulý týden v newyorském nahrávacím studiu Sony Music a mezi jednotlivými sessions poskytnul v úvodu zmíněnému časopisu stručné prohlášení.

Autor letošního sóla "In My Mind", jehož práci můžete dále slyšet i na počinech od The Clipse, Jay-Zího či Snoop Dogga, sice nejprve mlžil ("The stuff I’m about to do is amazing, but I don’t like talking about what I’m about to do."), nicméně poté dodal ("Okay, I’m going in with Britney."), že se šeptající Britney přeci jenom ujme. Taková Kelis nebo Gwen Stefani by jí vzhledem ke svým zkušenostem určitě nedoporučily nic jiného...

Zdroj: CrackSpace

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná