RUKAHORE_SHOP_BANNER

Young Buck z G-Unit vyzkouší podruhé štěstí sólově

Po několika nesrovnalostech se zákonem a hostovačce na pár měsíců starém albu "Blood Money" od Mobb Deep v tracku "Give It To Me", se Young Buck, prominentí člen G-Unit, znovu zaměřuje na vlastní sólovou tvorbu, jejímž výsledkem bude další deska s názvem "Buck The World". I přesto, že původně se mělo album urodit již čtyřiadvacátý říjnový den a po přesunu ještě nebylo stanoveno nic konkrétního, z kuloárů prosáklo info, že by se te tak mělo stát nejpozději do konce roku.

V Nashvillu narozený Buck již rádiím poskytnul pilotní singl "If You Want Some", za jehož produkcí stojí Jazze Pha okupující stáje Cash Money Records a Sho´nuff a jelikož z minulého LP vzešly rovnou tři, předpokládám, že se již co nevidět dostaví i nějaký jeho "sourozenec". Aby očekávání ještě vzrostla, do oběhu byl na zkušenou vyslán mixtape "Chronic 2006", který sestavil DJ Whoo Kid a v němž přebere část hlavních otěží zpívající herec Jamie Foxx. Co se týče přizvaných jmen, jde striktně o rodinnou záležitost, tedy 50 Cent, Mobb Deep a M.O.P.

Poslední rapperův obeatovaný proslov vůči scéně pojmenovaný "Straight Outta Cashville" s hosty jako T.I., David Banner, Ludacris, Lil´ Flip, nebo Snoop Dogg vyšel v roce 2004 a podařilo se mu dosáhnout na platinu, což znamená, že ambice připravované novinky pravděpodobně nebudou o nic menší. Něco málo z aktuální tvorby včetně zmíněného singlu "If You Want Some" se lze dopátrat na www.myspace.com/youngbuck.

Zdroj: NobodySmiling

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná