Xzibit se smlouvou v kapse ohlašuje nové album

Letošní rok je pro rap jedním z nejvýznamnějších za poslední léta, neboť se vrací samá velká jména včetně samotného Jiggy, jehož návrat z penze by měl podle všecho proběhnotu v listopadu. Label Koch Records se poslední dobou vyznamenal tím, že polapil snad každého rappera či projekt, jenž už se majoru nehodil do krámu a možná i proto nese jedna z nejaktuálnějších smluv jméno Xzibita, který se mimochodem v září objeví ve filmu "Gridiron Gang". Západopobřežní emcee oděný do trkotu Likwit Crew se zkušeností s MTV, respektive pořadem "Pimp My Ride", v této souvislosti oznámil, že u Koch bude provozovat svůj vlastní sublabel Open Bar Entertainment.

 

Už nějaký ten pátek se ví, že první deska pod novou střechou ponese jméno "Full Circle" a pilotním singlem bude skladba "Concrete", jejíž atak směrem k rádiím a televizním obrazovkách se očekává již velice brzy. Veterán Mr. X to the Z, jenž má doposud na svém kontě pět řadovýách alb a jeho statistika čítá více než 3 miliony prodaných kusů, plánuje využít zkušenosti a znalost rapové hry právě pro svůj nastávající nezávislý opus. Ostatně, sám na dotyčné téma poznamenal: "After 10 years of being signed to a major label, I have learned a lot. Koch Records is giving me the opportunity to put this knowledge to work. I am excited to be putting an independent record out through Open Bar Entertainment/KOCH Records and am looking forward to doing what I love to do best."

 

Jeho LP "Weapons Of Mass Destruction" z roku 2004 zaznamenalo vetché prodeje a agresivním návratem zavánějící deska "Full Circle", jež opět dodrží rapperovu tradici vydávání ve dvouletkách, a která se natáčí souběžně v New Yorku a Los Angeles, tak bude mít co napravovat. Její úkol zní jasně: vynést ho zpět do popředí zájmu, ovšem zdalipak se mu to podaří, či nikoliv, se ukáže až 19. září. Ruku na srdce, další "At The Speed Of Life" už může čekat pouze ten největší snílek na planetě Zemi...

 

Zdroj: Ballerstatus

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná