Xzibit obhajuje rap v očích veřejnosti

Zatímco sedmadvacetiletá Eve Of Destruction před pár dny nabádala své kolegy k tomu, aby se s ohledem na mnohdy mladé posluchače ve svých textech krotili, o pět let starší člen party Strong Arm Steady, na jejichž prvotinu "Arms And Hammers" čeká nejen půlka západního pobřeží, má na věc decentně odlišný pohled a už je prý unaven neustálou obhajobou hip hopové hudby v očích široké veřejnosti, která rapperům často vytýká nevhodné užívání metafor a přílišný negativismus.

Mr. X to the Z, jenž proslul vydáváním desek v pravidelných dvouletkách, a který se letos objevil i ve fotbalovém dramatu "Gridiron Gang", pro The World Entertainment pronesl: “Rap is a reflection of society. If society wasn’t violent, then hip-hop wouldn’t be violent. You can blame hip-hop but we’re like reporters; we tell you what’s going on in the neighborhood, and we tell you how it is.”

Ačkoliv jde momentálně ze všech stran slyšet naléhání na ukončení propagace násilí, v Kalifornii žijící Xzibit, jenž býval v minulosti proslulý agresivním tahem na branku stejně jako po moci toužící figurka Paroubek, poukazuje na dvojí metr při posuzování vhodnosti a nepatřičnosti v zábavním průmyslu: “But we can’t be like Arnold Schwarznegger; he can kill 70 million people on the screen and he’s still a role model. But when you talk about slapping somebody, or shooting somebody on a rap tape, you are a criminal.”

Jinak už jen necelý měsíc (17. října) zbývá do vydání LP "Full Circle" u Koch Records a pochopitelně se od něj nečeká nic jiného, než napravení pošramocené reputace po nezajímavém "Weapons Of Mass Destruction".

Zdroj: NobodySmiling

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná