Wyclef Jean rozpoutá druhý díl svého karnevalu

90 % lidí v rapu nemá talent a za mnohé vděčí ocitnutí se ve správnou dobu na správném místě, což se ale naštěstí na bývalý základní stavební kámen The Fugees nevztahuje. I proto kvituji s povděkem zprávy o tom, že Wyclef Jean odstartoval nahrávání svého dalšího alba "The Carnival 2: Memoirs of an Immigrant", které již podle zvoleného názvu volně navazuje na jeho sólovou premiéru "The Carnival" z roku 1997.

S nahrávkou, jež převezme štafetu po čtyři a tři roky starých předchůdcích "The Preacher´s Son" a "Welcome To Haiti: Creole 101", se předběžně počítá na letošní září. A koho všechno bychom na ní mohli slyšet? Clef, který naposledy výrazně bodoval díky kolaboraci se Shakirou na jejím "Hips Don´t Lie", prý počítá se jmény T.I., Chamillionaire, Paul Simon, Akon a Mary J. Blige, s níž už ostatně v minulosti spolupracoval nejednou.

Na pilotním singlu se má podílet i Will.I.Am (BEP) a Nicole Scherzinger (PD), což není vůbec zlá kombinace, nicméně ještě ideálnější by to bylo rovnou s Lauryn Hill. Právě charismatická žena mnoha profesí, jejíž červencové vystoupení v pražské Stromovce může být událostí roku, mu na jeho debutu hostovala dvakrát, čehož se ale patrně letos nedočkáme..

Zdroj: HHNLive

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná