RUKAHORE_SHOP_BANNER

Wu-Fam představuje pod vedením Bronze Nazaretha novou krev

Jelikož Wu-Tang Killa Beez netvoří jen několikero jedinců, nýbrž jde pomalu o celou dynastii, je jasné, že se uvnitř tohoto kolosu musí něco dít takřka pořád. Po Mathematicsovým jménem zašťítěné kompilaci "Wu-Tang Clan and Frineds - Unreleased" tedy na řadu přichází projekt další...

Stojí za ním Bronze Nazareth, jehož beaty a vlastně i rýmy vás necelé dva roky zpět provázely kompilací "Wu-Tang Meets The Indie Culture", a kterému loni vyšla temná sólovka "The Great Migration".

Tentokrát ovšem nejde pouze o něj samotného, nýbrž o jeho domovské uskupení z Detroitu, jejichž debutové album "Wisemen Approaching" představí lidi jako GZA, Killah Priest, Prodigal Sunn, Planet Asia, či Vast Aire (Cannibal Ox).

I přesto by to ale hlavně měla být deska o čtyřech emcees. Nazaretha doplní stoupenci Phillie, Salute The Kid a Kevlaar 7, s nímž už ostatně kdysi tvořil skupinu The Unknown. Jejich hudební vize (track "Iconoclasts" si můžete poslechnout na prvním linku) by měla vyjít na Babygrande 27. den tohoto měsíce.

Wisemen na CrackSpace

Bronze Nazareth na MySpace

Zdroj: HH-Mag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná