Winstrong vydá Ghetto Hymns s hosty M1 nebo Aceyalone

Jihomaerický rodák Winstrong, kombinující žánry hip-hopu a dancehallu, plánuje na letošní podzim novou desku Ghetto Hymns a v současné době vyráží na turné s Del the Funky Homosapien.

Na 25. října stanovil čtyřicetiletý Winstrong datum vydání svého nového alba, na kterém se předvede jako takzvaný “singjay“ kombinující zpěv (singer) spolu s hraním na gramofony (deejay).

Z Ghetto Hymns byl v červnu vydán první singl “Rude Boy" a tento týden druhý s názvem "Fast Lane". Deska pak mezi hosty nabídne jména jako M1 z Dead Prez, Myka 9, Aceyalone nebo Abstract Rude. Vydá ji label M9 Entertainment.

„Poté, co jsem s Winem dělal na pár mixtapech jsem se ujistil, že s ním chci natočit celou desku. Takže když navrhl, že chce nahrát tracky kombinující dancehall a hip-hop, nabídl jsem mu partnerství s M9 Entertainment,“ vysvětluje spoluvlastník M9 Entertainment, DJ a producent JtheSarge.

Novým albem Winstrong naváže na svůj debut Eye of the Storm z roku 2008, ze kterého se v žebříčících držel především singl “Sounds of the Gun” (aka "Boom Boom Blah Blah").

Mimo to v současné době vyráží Winstrong na turné po západním pobřeží Spojených států, kde doprovodí Del the Funky Homosapiena z Hieroglyphics.


Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná