Will.I.Am z BEP se obejde zcela bez hostů

Jeden z nejrozjetějších producentů dneška, jehož hudební nápady už si nenechaly ujít ani těžké váhy jako LL Cool J, Common, Nas, The Game či Mary J. Blige, sice má ve své diskografii uvedeny počiny "Lost Change" a "Must B 21" z roku ´01, respektive ´03, nicméně za první oficiální sólo se považuje až nadcházející LP "Songs About Girls" (původní název prý byl "Keep The Beeper"), které by se mělo směrem k posluchačům vydat v průběhu léta. 

Velmi žádaný Willl, jenž prozradil, že jeho multižánrová nahrávka "will be a concept album about a DJ and the women in his life", také sdělil, že sólovku za svůj cíl nikdy nepovažoval a vždy spíš tíhl ke skupině. "I never really had an aspiration to do a solo album. I always wanted to be in a group, but I'm going to take advantage of this opportunity to try and reinvent myself."

Je respektuhodné, že se při tom všem hodlá obejít bez spolupracovníků a hostů (včetně rodiny Black Eyed Peas), což se v dnešní době moc nevidí a hlavně nenosí. "I don't think I would be doing myself justice if I went in on my solo project and got a whole lot of other people to dilute the concept I have in my head. I want to make the kind of record that I'm feeling. If people like it, that's cool, but just so I get my nut off."

Will, jenž mimochodem znovu spolupracuje jak s Pussycat Dolls, tak s jejich frontmankou Nicole Scherzinger na její premiéře "Her Name Is Nicole", by také spolu s kolegy rád stihl do konce nynějšího kalendářního období nové album BEP, které ponese jméno "From Roots To Fruits".


Will.I.Am na MySpace

Zdroj: HHCrack

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná