Will.I.Am natočil film o Obamovi

"Vedlejšáků" může být více než dost. Někdo sbírá párátka na jednohubky, jiný shromažďuje chorvatská přísloví, další ulítává na prvních stránkách románů a nemálo lidí se věnuje točení filmů. Právě do poslední kategorie spadá i Will.I.Am, který v neděli představil krátký film pro televizi CNN, v němž popisuje své zážitky z inaugurace prezidenta Baracka Obamy.

Will.I.Am patřil mezi umělce, kteří Obamu v tažení do Bílého domu podporovali. Jeho písně "Yes We Can" a "It's a New Day" provázely celou kampaň budoucího prezidenta. Zpěvák nesměl chybět ani na úterní inauguraci. Televizní staniceCNN pak požádala třiatřicetiletého frontmana kapely Black-Eyed Peas, aby natočil krátký film s názvem New Day a 25. ledna ho představil divákům. Na natočení klipu tak měl necelý týden času.

To, co vytvořil, je směs video sestřihů samotného Will.I.Am a jeho kolegů během tří dnů ve Washingtonu. "Během celé inaugurace jsem se cítil jako ve snu. Víte, byl jsem nadšen," popsal zpěvák CNN pocity ze závěru Obamovy cesty do Bílého domu. Teď doufá, že film bude vizuálním pozadím jeho úvah během inaugurace a také jeho myšlenek o tom, jakým směrem se má vydat jeho země.

Zpěvák přijal výzvu CNN, přestože je uprostřed natáčení celovečerního filmového debutu "X-Men Origins: Wolverine". V dalším sci-fi filmu o temperamentním libertinským mutantovi bude Will.I.Am hrát po boku herců, jako je Hugh Jackman, Ryan Reynolds a Lynn Collins.

Zdroj: MediaFax

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná