Wildchild s novým albem

Nové album chystá zachránce b-boy stylu Wildchild. To, jak je uvedeno níže, projíždí v těchto dnech Evropu a hned po návratu domů začne pracovat na svém novém albu.

To je prakticky celé zahaleno tajemstvím. Jediné, co je známé je název "Jack of All Trades" a  datum vydání stanovené ještě na podzim letošního roku. Informace o producentech, tracklist nebo label se snad objeví co nejdříve.


Novinka z 30. 8. 2005 (Shaft)
Wildchild s Declaimem v Evropě
Podzimní sezóna evropských turné se pomalu rozjíždí. O prázdninách, kdy do Evropy vyráží opravdu málokdo propuká plánování koncertů naplno.

Nejnověji ohlásili své koncerty Wildchild a Declaime. Oba už u nás byli. Wildchild dokonce dvakrát, ale hlavně Declaime od doby Superrappin´ minimálně na popularitě nesmírně vyrostl. Kdo by tedy měl chuť odchytnout si současnou smetánku labelu Stones Throw může se mrknout na data níže. Mezi městy možná trochu překvapuje Budapešť a Tallin, tedy města, kde rapové koncerty jsou spíše svátkem.

Wildchild & Declaime - Europe Tour:
9/16 - Vienna, Austria @ Reigen, 1140 Vienna, Hadikgasse 62
9/17 - Budapest, Hungary @ Trafo Bar Tango, IX. Liliom u. 41.
9/19 - Karlsruhe, Germany @ Bistro v8
9/21 - Oslo, Norway @ Venue tba
9/23 - Helsinki, Finland @ Kaivohuone
9/24 - Tallin, Estland @ Venue tba
9.24-9/30 - UK date(s) tba


Novinka z 7. 3. 2005 (K-Hill)
Konečně vyleze Wildchild, konečně
Nechci být grafomanský, ale 13. května, skoro před rokem, jsem vám slíbil, že vás poinforumuju, jak to vypadá s Wildcholdovým sólokaprem, který label Stones Throw už dlouho připravuje. Tato deska dostala název "Secondary Protocol".

Wildchild, člen kapely Lootpack, jejíž zbylé členy tvoří producent Madlib a DJ Romes, má už přes půl roku hotové 4 pecky, ale album kompletní k vydání by mělo být ready za měsíc (až 8. dubna). Určitě se můžete těšit na recenzi, ale především na tu hudbu. Ony čtyři pecky jsem slyšel a je to klasická krutóza made in Madlib, ale i jeho bráchy Oh No, který se zde podílel produkčně rovným dílem. Hitovka "KnickKnack 2002" se již objevila na několika kompilacích a bude stěžejním singlem.

V tracklistu je spousta zajímavých hostovaček, například s legendou Percee P, o kterém se špytalo, že zakotví v sympatických kalužích labelu Stones Throw. Ale je tu i labelovec Medaphoar nebo například LMNO z labelu bojových seker, Battle Axe Records. A spousta dalších:

[01] Intro
[02] Code Red
[03] Hands Up
[04] The Come Up (featuring Tha Liks & Phil Da Agony)
[05] Movement Pt. 2
[06] Heartbeat (featuring Oh No)
[07] Kiana
[08] Secondary Protocol
[09] Knick Knack 2002 (featuring Percee P & Medaphoar)
[10] Puttin' Work
[11] Bounce (featuring Planet Asia, Aceyalone & Spontaneous)
[12] Party Up (featuring Vinia Mojica)
[13] Operation Radio Raid (featuring LMNO)
[14] Feel It (featuring Medaphoar)


navštiv stránky Stones Throw

Novinka z 13 . 5. 2004 (K-Hill)
Nezkrotné dítě Wildchild 
Nedá mi se nezmínit o debutovém sólokapru Wildchilda, rappera z party Lootpack, která je s Madlibovou produkcí v současnosti jednou z nejlepších věcí na světě, což je samozřejmě odvážné tvrzení, ale kdo má album Lootpack, ten musí souhlasit. Wildchild, přední MC, chystá svojí premiéru. Samozřejmě ho celé povařil, usmažil a popepřil šílenec Madlib da bad kid, ale hostují zde i další hosté, tedy spíše rodinní kámoši, jako Medaphoar, Oh No a jiní. Již tohle léto vyjde první singl, který se bude jmenovat "Heartbeat", na tohle album se hodně těším. Samozřejmě vás budeme dál informovat, navíc interview s Wildchildem zřejmě budete mít k dispozici jako hlavní téma nějakého z prázdninovych Bbaráku, či zářijového, kdo ještě ví!

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná