RUKAHORE_SHOP_BANNER

What´s up? Novej web?

Pondělí, 18. duben 2005, nový redesign našeho webu spatřuje světlo světa. Ptáte se proč? Vývoj. Ptáte se proč jsme neinformovali předem? Dělají to jiní a skutek utek. Vítejte na novém bbarak.cz – nejnavštěvovanějším českém rapovém webzinu, který je tu s vámi již od roku 1999. Základní prioritou byla snaha web rozšířit, jelikož rozlišení monitorů prochází stálým vývojem a tahle nutná úprava pro zpřehlednění celého indexu se stává běžnou novinkou na českých webech (např. iDnes.cz).

Další zásadní novinkou je povinná registrace ve všech diskusích na tomto webu (tzn. jak stálé místnosti, tak do konce tohoto týdne i diskuse pod články na indexu). Všechny opatření stran diskusí se dějí z jednoho prostého důvodu – eliminace dementních výlevů a anonymních příspěvků. Stát si za svými názory v diskusích = podepsat se, mít své jméno. Toto opatření zavádíme i s riskem nižší návštěvnosti všech diskusí. Nicméně pevně věříme, že se jejich úroveň zlepší, jako se tomu v poslední době stalo například u kluků na hip-hop.sk. Též bych rád upozornil, že ne všechny články uveřejněné na našem indexu budou mít možnost diskuse (viz. tento článek). Autor a jeho mail je vždy znám veřejnosti, tudíž reakce na zveřejněnou věc se dají ventilovat i skrz mail a nejen pořád v diskusích, které se jen zřídka věnují danému tématu.

Novou hlavičku webu má opět na svědomí Pasta a zbytek designu si vzal na starost Rawe, který zároveň už několik let web sám programuje. Za zmínku též stojí Street Radio, které po domluvě se společností Abradio.cz má své stabilní místo i na našem indexu.

Dalším krokem vpřed je eliminace prostoru tiskových zpráv, kterým se donedávna dostávalo až přespříliš moc místa na našem webu. Ty budou nyní „smrštěné“ ve své vlastní sekci v prostředním sloupci.

Dalších novinek je spousta, ale nechci psát slohovku. Zkuste si web projít takříkajíc „od podlahy“ a napište mi na můj mail ales@bbarak.cz vaše první kladné či záporné dojmy nebo technické problémy. Rawe je připraven vymazlit náš web ku spokojenosti všech stran. Díky

Redakce - Bbarak

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná