Watch The Throne 2 bude

Nejen, že to opět potvrdil Mike Dean a sám Jay-Z se vyjádřil, že by si přál pokračování, ale proč jinak by se Kanye neobjevil na Magna Carta Holy Grail a Jay-Z naopak na Yeezus? Sice se neví, kdy přesně na dva roky staré album navážou, ale podle nedávných zkušeností by nebyl problém, vydat album třeba hned příští měsíc.

Magna Carta Holy Grail je jen tak mimochodem v den vydání fyzické verze platinové a to díky smlouvě se Samsungem, která přinutila RIAA změnit pravidla pro udělování certifikací. Před změnou by musel na certifikaci čekat třicet dní. Tahle lhůta zůstává pro fyzické nosiče, ale u digitálních formátů se zrušila a album může získat zlatý či platinový statut hned v den vydání. Podle odhadů se i s tímto albem podívá na vrchol Billboard 200 a získá tak třinácté album, debutující na první příčce prodejů, což je nejvíc pro sólového umělce a vylepší svůj dosavadní rekord. Dál jsou už jen The Beatles s devatenácti. Stihne je Jigga někdy předehnat nebo aspoň vyrovnat? To uvidíme až za pár let.

Jay-Z se svým novým albem zkusil nový styl marketingu a vyšlo to. Byl díky němu všude na očích, oproti Kanyemu, který to pojal minimalisticky. Pokud nepočítáme veřejné guerilla produkce videa New Slaves, tak je album bez klipu. Sice se objevilo video Black Skinhead, kde vystupuje virtuální Kanye, ale později se sám Ye na twitteru vyjádřil, že je to neoficiální verze a hotový produkt má být připraven příští týden. Tomu, kdo video vypustil ven vzkazuje: "FUK YOU!" Pokud se na něj chcete podívat, tak dostupný by měl být zde.

Plnohodnotně si ale můžete poslechnout Dead Presidents 3. Původně plánovaný track pro American Gangster se dostal ven po Jay-Zho schválení přes producenta Young Guru. Oproti šest let staré verzi z mixtapu Green Lanterna, je o sloku delší, ale tu už dříve Hova použil v Moment of Clarity. I tak myslím potěší fandy.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná