RUKAHORE_SHOP_BANNER

Warren G a jeho nová deska v říjnu

Čtyřiatřicetiletý nevlastní bratr Dr. Dre a jeden ze zakladatelů G Funku, Warren G, se po čtyřech letech vrací se svou v pořadí pátou deskou ''In The Mid-Nite Hour''. Ta vyjde letos 11. října na Hiwino/Lightyear/WEA a mezi hosty se objeví například Snoop Dogg, Mike Jones, B-Real, Bishop LaMont, či Raphael Saadiq.

Sám Warren k desce dodal: „O půlnoci se děje spoustu věcí. Zůstával jsem proto vzhůru a makal na tomhle albu. Dotkl jsem se všeho a zkomponoval to do desky plný funku.“

První singl z alba je politický laděný ''Get U Down'', který se zabývá problémem mezi černou komunitou. Ten způsobil takový rozruch, že druhá verze tracku s hostujícím Snoop Doggem, Ice Cubem a B-Realem je pro jistotu věnována obětem hurikánu Katrina. Navíc jsou k desce plánované i dva videoklipy. První bude k již zmiňované skladbě ''Get U Down pt. 2'', který režíroval Kevin Hunter a svou premiéru si odbije na konci tohoto měsíce a druhý k tracku ''In Case Some Shit Go Down'', tentokrát v režii Paula Huntera.

Zdroj: AllHipHop


Novinka z 16. 12. 2004 (Krysa)

Warren G s novým materiálem
Zatímco debutové album skupiny 213 slaví úspěchy, jeden ze členů, Warren G, se pustil do příprav další, doposud nepojmenované sólovky. Rapper a producent z Long Beach si už vyjasnil představy o zvuku desky, v níž se chce vrátit do G-funkové éry. Bude hodně melodická, nabasovaná a využívající nástroje. V produkování mu přitom pomohou i jeho kámoši The Twinz.

Mezi hosty se objeví i 5 Footaz a Nate Dogg, což odhaluje pravdu o zprávách, které informovaly o beefu mezi ním a Warrenem. Nahrávání už probíhá, nicméně se zatím nachází v počátečních stádiích, takže datum vydání, název, tracklist, seznam hostů a další detaily budou odhaleny až později. Předběžné odhady mluví o létu 2005. Warren G se naposledy v sólovém světle ukázal roku 2001.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná