Warner Music ČR představují nové rapové jméno, které už jezdí s Calinem a Simou. Jak zní?

Když se řekne Čajkovskij, hudebně orientovaným jedincům po celé planetě se jako první vybaví petrohradský hudební romantik a skladatel Petr Iljič. V tuzemských podmínkách se však v těchto dnech, týdnech a měsících pokouší prorazit jméno podobného znění, a sice představitel nové a hladové krve Čajkovski.

Byť se zatím jeho profesní pseudonym ani zdaleka neskloňuje ve všech zákoutích naší země, YT views na ostrovech natočeného pilotního video singlu "Zamilovaná" nejsou vůbec špatné a co víc, druhé březnové úterý se stal oficiálně členem vydavatelství Warner Music Czech Republic, což není zanedbatelná zpráva. "Plánujou s náma nový singly, hodně jim věříme," prozradili bbarak.cz dobří lidé z jejich nového domova.
 
Zmíněný song, který produkoval Young Taylor a jehož svými vokály obohatila Terezie Adamová, navíc boduje i na jiných platformách - dlouhodobě se například drží mezi cca TOP 10 - 15 virálů na Spotify.
 
"Představujeme vám zatím největší projekt, co máme za sebou. Projekt, pro který jsme vycestovali ze země, projekt který má příběh a projekt, který má myšlenku, jíž bude šířit a tou je láska. Jednoduché, že? No, žijeme ve světě plném nenávisti, závisti a záště. Život nás neustále nutí přemýšlet o tom, co bude a občas ve všem tom spěchu zapomínáme na to nejdůležitější... A to je? Láska. Správně! Po týdnu plném fucked upů, nečekaných okolností a cenných zkušeností jsem neskutečně rád, že jsme to zvládli," informoval sám mostecký rodák Čajkovski, který spolupracuje s producentem Andrejem Sinuem.
 
Ten aktuálně jezdí jako support zavedenějším interpretům Simě a Calinovi, kde nabírá zkušenosti. Zúročit by je mohl třeba v první polovině května, kde ho bude možno vidět a slyšet na na KlubovnaFajtNight.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná