RUKAHORE_SHOP_BANNER

Vyjde nová deska Vladimira 518 i na vinylu? To záleží na fanoušcích...

Jeden z nejdéle působících rapperů české scény, který vyhrál před čtyřmi lety Anděla v kategorii "hip hop a R´n´B", má plán vydat svoji druhou sólovou desku i na vinylu. Zda se tak opravdu stane, mají v rukou jeho fanoušci. Zakladatel labelu Bigg Boss jim nabízí spoluúčast na jejím financování. Nabízí jim za to od lístku na křest, přes album na CD, až po albu na vinylu s jeho artworkem v limitované edici.

Důvodem účasti jedné třetiny PSH na stránkách Hithit.cz je jeho plán vrátit mezi nosiče vinyl. Klasické médium, na kterém vyjde Vladimirova nová sólová deska. A to rovnou ve vysoké kvalitě vysokogramážového vinylu a otvíracího obalu, i s přiloženým CD.
 
Druhá sólová deska osobnosti, jíž potkáte i na deskách Tata Bojs nebo Monkey Business, bude postupy a energií navazovat na jeho první sólo počin z roku 2008 "Gorila vs. Architekt". Po třech deskách PSH se tak jedná o jeho pátý dlouhohrající počin, který vyjde jako již tradičně pod hlavičkou jeho labelu Bigg Boss, a to na přelomu jara a léta 2013.
 
Nabídka pro všechny, kteří mu pomůžou vrátit hiphop na vinyl, začíná na lístku na audiovizuální křest nového alba v Praze, pokračuje přes originální CDs až k dvěma variantám vinylového LP. První spočívá v luxusním a klasickém ofsetem potištěném obalu, zatímco druhá je lahůdka pro sběratele, tedy Vladimirem vlastnoručně sítotiskem potištěném a domalovaném coveru. Obě varianty obsahují i vložené samostatné CD.
 
Projekt spoluautora knih "2666/Prahy Odyssey", "Kmeny" a "Město=Médium" najdete na této adrese.
 
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná