RUKAHORE_SHOP_BANNER

Vydá se Ghostface Killah po stopách spisovatelky Joanne K. Rowlingové?

Když porovnáte pracovní nasazení Raekwona, jehož "Only Built 4 Cuban Linx II" vychází u Aftermath až v létě ´07, s Ghostface Killah, i žák první třídy by bez problémů spočítal, který ze dvou prominentních členů staten islandské party disponuje větší aktivitou. A to nejen proto, že mu za pár dní vychází u Def Jamu další počin "More Fish" a společná kolaborace "Swift & Changeable" s MF Doomem je ohlášená na jaro.

Tony Starks totiž uzavřel dohodu s nakladatelstvím ReganBooks a mezi zmíněnými alby hodlá přinést do hry i svou tištěnou biografii, v níž nebude nouzi jak o vlastní pohled do řad Wu-Tang Clanu, tak i o jeho život mimo hudební průmysl. Prozatimní jméno titulu je "Iron Man: True Reflections From The Soul Of The Wu-Tang Clan" a zmíněná společnost ji plánuje uvést na trh již 27. února příštího roku.

ReganBooks jsou kontroverzní americkou odnoží nakladatelství HarperCollins, jíž šéfuje Judith Regan. Výběrem zajímavých osobností a neotřelých témat jsou proslulí - mezi jejich největší bestsellery patří biografie generála Tommyho Frankse, profesionálního wrestlingového bojovnía Mick Foleyho, či všeříkající dílo "Jenna Jamesons - How To Make Love Like A Porn Star".

Jen pro úplnost dodám, že třeba loni v lednu vyšla kniha “The Wu-Tang Manual: Enter The 36 Chambers”, za níž stálo po autorské stránce duo RZA a Chris Norris.

Zdroj: WTCorp

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná