Všimne si v létě někdo, že Skillz má skills?

Emcee z kraje, který dal scéně jména jako Timbaland, Missy Elliott, The Neptunes či The Clipse, možná nevydává tak často jako tvůj oblíbený rapper, nicméně to, že patří k nejrespektovanějším zaoceánským lyrikům s konstantní výkonností, jen tak snadno nezpochybníš.

I proto je dobré, že konečně známe termín, kdy vyjde jeho novinka "Million Dollar Backpack" (Koch Records) Stane se tak 8. července - tedy nějaké tři roky od jeho posledního výstřelu "Confessions Of A Ghost Writer".

První singl se jmenuje "So Far So Good" a hostuje v něm Common. Nabité to je ale i dále, protože získal Taliba Kweliho, The Roots či Freewaye, se kterým spáchali skvělou věc "Don´t Act Like You Don´t Know". Producentské otěže pak třímají v rukou ?Uestlove Thompson, Nottz, Bink nebo J Dilla.

Skillz, jehož výroční série "Rap-Up" je dnes již kultovní záležitostí, říká, že v muzice chybí originalita, s čímž se nelze, než neztotožnit. Jak se s tím vypořádá právě on je zatím ve hvězdách. Při letošní sklizni každopádně může být jedním z černých koňů...
MySpace


Zdroj: Mzee

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná