Viktor Hazard s druhým pokračováním svého mixtapu Rap superstar

Jestliže vaše domáci rapové knowledge nekončí v polovině 90. let u zániku kapely Rapmasters, jistě vám neunikl fakt, že deejay bratislavských AMO, jenž spolu s Lyrikom H moderuje nejposlouchanější slovenskou rapovou rádio show Sampler, loni vydal "RapSuperstar Mixtape Vol. 1". V rámci nepsané tradice, že když je v názvu jakéhokoliv díla jednička a ono dílo zaznamená úspěch, logicky se počítá i s pokračováním a ani v případě Viktora Hazarda tomu není jinak.

Co se bližšího infa týče, sám Amen říká: "Začínam na tom robiť práve v týchto dňoch. Prvé študiové tracky by maly byť spravené budúci týžden. Zatial ešte niesomrozhodnutý, kto všetko tam bude, ale už teraz mam dohodnutých napr. Kontrafakt, Čistýchov a H16. Samozrejme nemusím nejak extra spomínať, že tam bude AMO. Nechcem tam davať žiadne napiču rapy, ale na druhej strane sa budem snažiť dať príležitosť aj menej známym menám, o ktorých si myslím, že su ok. Jedinou výraznou zmenou je, že sa na nom budem podielať aj producentsky – niektoré skladby budu na mojich beatoch."

No a já jen dodám, že Hazardův mixtape "Rap Superstar 2", jehož pošle do hry znovu  Universal Music, vyjde jako příloha vánočního čísla BBR magazínu, což znamená, že by se měl dostavit do obchodů do konce roku a počítá se i s limitovanou edicí na vinylu.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná