Věší cowboy Eminem už zase kariéru na hřebík?

Skutečnost, že z profesního důchodu vracící se Eminem, jehož loňské výběrovky "Curtain Call: The Hits" se po celém světě prodalo "pouze" 6 milionů kusů, momentálně sbírá vavříny díky účasti v Akonově singlu "Smack That", nyní nechme stranou. Po úspěšné autobiografii "8 Mile" si totiž Marshall Mathers hodlá opětovně zopakovat, jak chutná filmový chlebíček, a to i přesto, že nedávno odmítl nabídku Samuela L Jacksona, jenž ho chtěl obsadit do svého filmu "Jumper", s vysvětlením, že by rád prozatím zůstal mimo Hollywood.

Listopad ovšem přinesl změnu názoru - Slim Shady podepsal smlouvu s International Creative Management a bude hrát v jejich připravovaném westernu. Celovečerní snímek přepracuje starší televizní western s názvem "Have Gun Will Travel" a Eminem a.k.a. cowboy z Teplic v něm ztvární postavu jménem Palladin. Jen dodám, že jeho přítomnosti na soundtracku by v cestě nemělo stát zhola nic jakbysmet.

Mimochodem, blížící se kompilace s nádechem mixtapu nazvaná "Re-Up", která představí moře zásadních jmen scény včetně Dr. Dreho, Alchemista, Snoop Dooga, 50 Centa, Mobb Deep či Nase, vychází na Shady Records 5. prosince. Jak se nechal Em slyšet v magazínu XXL, v příštím roce by pak mělo na trh dorazit LP "Infinite 2", které bude podle dalšího časopisu Vibe údajně posledním zářezem jeho bohaté diskografie. Teď nevím, ale neslyšeli jsme to už někdy?

Zdroj: Ballerstatus

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná