Ve Slaguhterhouse to vře. Chystají se jatka?

Řezníky ze Slaughterhouse ve složení Joe Budden, Roce Da 5'9'', Crooked I a Joell Ortiz možná neuvidíme dlouho. Internet je sice veliký a některé zprávy na něm podléhají zbytečnému nafukování, na druhou stranu když v má v podobných konspiracích prsty jeden ze členů samotné kapely, je zaděláno při nejmenším na omluvu parťákům nebo... jatka.

 
Člen divoké bandy KXNG Crooked aka Crooked I na svém twitteru zmínil myšlenku, že Royce by mohl chystat diss track na Joea Buddena a v takovém případě má i jasno o vlastní budoucnosti: "Jestli se Em, Royce a Budden rozhodnou jít touhle cestou, budu jak kostka ledu a pojedu už jen sólo. Kupte si Joeyho album 10. září, protože nejsem hater," prohlásil KXNG Crooked ve zvláštním vyjádření pro magazín hiphopdx.com.
 
Royce se 18. srpna rozčílil na svém twitteru nad údajně dissujícími rýmy z Buddenova LP "All Love Lost", které by mělo vyjít 25. září. Podle svého parťáka má Budden na své desce zaútočit nejen na Royce ale i samotného šéfa labelu Shady Records. Celé to zatím vypadá jako jedna velká nafouklá bublina, kterou kluci v rámci party upozorňují na své releasy, na druhou stranu pouta mezi jednotlivými členy kapely není již delší dobu úplně pevné. K dobrému vývoji nepřispívá ani fakt, že všichni zúčastnění hudebníci jsou horké hlavy. Uvidíme, co z toho vznikne.
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná