RUKAHORE_SHOP_BANNER

Válka mezi The Source a Interscope Records skončila

Cejch čtyřnásobné platiny (jíž je ověnčen díky sólové prvotině) nesoucí Lloyd Banks, jehož další album "Rotten Apple" je doslova na spadnutí, se objevil na coveru aktuálního čísla magazínu The Source a na této události je zajímavá především skutečnost, že jde o prvního člena a vůbec umělce ze stáje G-Unit, který se na titulce objeví zcela oficiálně s požehnáním domovského labelu.

Dave Mays a hlavně tedy Benzino, bývalí bossové samozvané hip hopové bible, jež ovšem v současnosti dýchá nejprodávanějšímu hip hopovému časopisu XXL pouze na záda, se totiž v roce 2002 díky nepříliš lichotivým věcem vyšlých na stránkách časopisu rozhádali s Eminemem a poté došlo k tomu, že jak Slim Shady, tak i 50 Cent a G-Unit jako celek se ocitli na coveru "bez svolení" a tedy i bez přítomnosti exkluzivního rozhovoru.

Poté, co už více méně odzvonilo dvojici Mays & Benzino, momentální boss Jeremy Miller prohlásil, že v budoucím umístění jezdců Interscope na coveru už nevidí žádný problém. Joshua "Fahiym" Ratcliffe, současný šéfredaktor The Source, měl totiž schůzku se Sha Money XL, prezidentem G-Unit a z výsledku jejich debaty vyšlo najevo, že obě strany mohou nyní začít opětovně s čistým stolem bez myšlenek na předchozí nesrovnalosti.

Ostatně Sha Money již ledy prolomil tím, že se uvnitř magazínu objevil v jeho srpnovém vydání. Jen pro úplnost dodám, že momentální číslo téže uvádí materiál o The Clipse, Outkast, Talibu Kwelim, či Method Manovi, který je mimochodem zaneprázdněn promo tour po státech ke svému nedávno vydanému LP.

Zdroj: SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná