Válka beatmakerů - Scott Storch žárlí na Timbalanda

Vypadá to, že Strochovi odzvonilo. A jeho místo rozhodně nezůstane prázdné. Už kolují  spekulace a pomluvy, že Scott Storch není tak chtěný jako dříve a že jeho šuplík zůstává čím dál tím plnější. Na výsluní se ocitá Timbalanad, tvůrce instrumentálky k "Get Buck" od Young Bucka, či svého prvního singlu "Give It To Me", k chystanému albu.

 

A Timbo se cítí na výši, jelikož padají divné narážky na producenta, jenž vypadá jako Vasilij z Ruska, ohledně jeho tvorby muziky, typu: “I’m a real producer, and you just a piano man/Your songs don’t top the charts, I heard em’, I’m not a fan/Niggas talking greasy, but I’m the one that gave them thein chance…” Je málo beatmakerů na které tato "póza" tak dokonale sedí, jako na Storche

 

Scotty evidentně pěnil, protože nahrál na Timba disstrack, kde se poprvé verbálně projevil. V "Built Like This” zjistíte, že rýmy o "piano man" si vzal osobně, jelikož na ně reaguje. Také obviňuje Timablanda z toho, že největší pecky za něj udělala jeho "pravá ruka" -  Danja.

 

Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet dále. Každopádně počítám s tím, že Tim také otevře hubu na špacír.

 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná