V L.A. se stále pátrá po vrahovi Biggieho Smallse

Jméno Franka Whitea, bývalého krále New Yorku, jenž pomohl v kariéře lidem jako Jay Hova, Jadakiss, Styles P, Sheek Louch, Cam´Ron, Lil´ Kim, Charli Baltimore či Mase, je znovu přetřásáno i jinak než v souviloslosti se samotnou hudbou. Městská rada Los Angeles opětovně vypsala odměnu čítající 50 000 dolarů pro toho, kdo poskytne jakékoliv informace vedoucí k dopadení jeho vraha, od jehož střelby už uplynulo takřka celé desetiletí.

Jak známo, Christopher Wallace, na něhož si snad lidi vzpomenou nejen po poslechu Kweliho pasáže "Brooklyn New York City where they paint murals of Biggie" ze skladby "Definiton" od Black Star, která zazní živě i v "Dave Chappelle´s Block Party", byl zastřelen ve voze u Petersen Automotive Museum 9. března 1997. Již před čtyřmi lety jeho rodina z činu obvinila oddělení losangaleské policie (LAPD), které mělo údajně jednat ve prospěch magnáta Suge Knighta z Death Row, jenž byl podle nich do všeho zapleten. Soudce tak znovu vyslechne nové argumenty a skutečnosti 27. února příštího roku.

Jen na okraj. Loňské album "Duets: The Final Chapter", na němž se podílelo snad padesát jmen ze scény, a které podpořily singly "Nasty Girl", "Hold Ya Head" a "Spit Your Game", je zatím posledním platinovým "výstřelem" Biggieho diskografie. Jestli i definitivně finálním, to si v tuto chvíli netroufám odhadovat.

Zdroj: StreetHop

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná