RUKAHORE_SHOP_BANNER

V čem si nechal Marpo poradit od Rytmuse s Ektorem?

Jak už jsme vás v průběhu čtvrtečního dne informovali, Marpo si jako první hiphopový interpret tuzemské branže troufne na sólový koncert v Malé sportovní hale, která může pojmout až 4 tisíce fanoušků. Jak říká sám lídr TroubleGangu, jedná se o metu, kterou nikdo v jeho žánru zatím nepokořil. Vše se odehraje 22. dubna 2016, což bude pár týden poté, co se na povrch zemský vydrápe jeho šesté studiové album "Lone Survivor". V plánu je scéna ve stylu postapokalyptického světa i zajímaví hosté. Choreografii a scénář vystoupení si pak vezme na starost Yemi A.D., jehož práci už si v minulosti oblíbil například Kanye West.

Po tiskové konferenci v Lucerně, kde se ve čtvrtek křtil první společný disk TroubleGangu (recenze zde) si bbarak.cz bubeníka Chinaski na pár chvil odchytnul a zeptal se ho na pár skutečností, které při mediální prezentaci před novináři nezazněly.
 
Kolikátá to byla tvoje tisková konference jakožto sólo umělce?
 
"První. V rapu to nikdo nedělá, protože se tu toho moc až tak důležitého neděje."
 
Jak došlo k tvému napojení na Mafia Records?
 
"To je jednoduchý. Když jsem se sešel s Rytmusem i Ektorem, tak my oba dva řekli "vypadáš ustaraně, starý, protože si všechno děláš sám. Musíš si najít člověka, co se o tebe bude starat." Takže z tohoto důvodu jsem si našel Tomáše Snášela, který zařizuje spoustu věcí za mě a já se můžu věnovat rodině, což je tedy stejně mnohem náročnější než managovat tuhle bandu."
 
Napadlo by tě vůbec někdy přijmout výzvu v podobě haly, kdyby jsi už to nezažil ve velké kapele?
 
"No, nevím Tím, jak mám tu školu, je to pro mě jednodušší. Vím, po jakých lidech šáhnout. V roce 2010 tady bylo 350 platících. Proč tedy myslet na halu, když nezaplníš ani klub. Je to risk. Buď to vyjde, nebo ne. Já se toho zase tolik nebojím. Kluci jsou z toho sice někdy nervózní, říkají "co když tam budeme mít půlku". Tak budeme mít půlku, to taky není blbé číslo."
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná