RUKAHORE_SHOP_BANNER

V Brooklynu se schyluje k bouři. První velký newyorský mohykán tohoto roku se blíží

Předposlední lednový den se vrací Sean Price. Pro fanoušky Heltah Skeltah, Boot Camp Cliku a zvuku Duckdown Records vůbec jde o událost číslo 1. Předloňské LP "Monkey Barz" Ruckovi vyneslo v anketě prestižního serveru AllHipHop titul "nezávislý umělec roku" (i když třeba asi momentálně nejuznávanější magazín XXL jeho desce udělil pouze "L"), takže míra očekávání, které byla ještě vystupňována neustálými odklady, rozhodně není zanedbatelná.

Zvolený název "Jesus Price Supastar" asociuje s Biblí. Jestliže mělo být úkolem Ježíše na zemi to a to, Sean Price dle svých slov rozšřiřuje slovo hip hop. Je zajímavé že oproti dlouhohrajícímu předchůdci došlo ke změně nahrávací lokality. Jestliže se totiž většina "Monkey Barz" natáčela v rapperově rodném New Yorku a v Severí Karolíně už se poté jen nabíraly čerstvé síly, nyní se karta obrací. Polovina alba byla nahrána právě s lidmi okolo Justus League a v hlavním městě hip hopu už se dolaďoval zbytek s detaily.

Autorem pěti beatů je právě 9th Wonder, jehož si Sean P. díky jejich souznění jdoucím ruku v ruce s nebývalým pracovním nasazením neskonale pochvaluje a tři podklady dodal neustále se zlepšující a tedy i více zaměstnanější Khrysis z Away Teamu. Jedinou jeho "stížností" na sessions s dotyčným duem byl stres, k čemuž úsměvně dodal: "Nemohl jsem tam dole kouřit. Tamní studio je totiž propojené s kostelem."

Solidní porci 8 instrumentálek čistě z dílny Hall Of Justus poté doplní PF Cuttin, Ill Mind, MoSS a Tommy Tee, s tím, že na mikrofonu se dostali příležitost realizovat Rock, Buckshot, Steele, Phonte, Rustee Juxx, Sadat X a Chaundon.

Později je v plánu i Priceova společná tour s Jedi Mind Tricks, stejně jako avizovaný comeback Heltah Skeltah, od jejichž poslední řadovky "Magnum Force" uplyne příští rok již deset let. Pánové již měli i dokonce nahrát nějaké tracky, ale jelikož s výsledkem nebyli dostatečně spokojení, muselo dojít k jejich vyřazení. Předběžný termín znám není, jisté je však - stejně jako tomu bylo u loňského "The Last Stand" pro BCC - oslovení spřízněných duší 9th Wondera s Illmindem. 

Tracklist:

1.) Intro: Jesus Price (Produced by PF Cuttin)
2.) Like You (Produced by 10 For the Triad)
3.) P-Body f/ Rock (Produced by 9th Wonder)
4.) Cardiac f/Buckshot, Ruste Juxx & Flood (Produced by G-Unit's Ill Mind)
5) Violent (Produced by 9th Wonder)
6.) Da God f/ Sadat X & Buckshot (Produced by 10 For the Triad)
7.) Oops Upside Your Head f/ Steele (Produced by MOSS)
8.) Church f/ Rock and The Loudmouf Choir (Produced by Tommy Tee)
9.) King Kong (Produced by Khrysis)
10.) ONE (Produced by Khrysis)
11.) You Already Know (Produced by 9th Wonder)
12.) Directors Cut (Produced by Khrysis)
13.) Let It Be Known f/ Phonte (Produced by 9th Wonder)
14.) Hearing Aid f/ Chaundon (Produced by 9th Wonder)
15.) Mess You Made f/ Block McCloud of Brooklyn Academy (Produced by Masse for Redline Beats)

Boot Camp Clik na MySpace

Zdroj: AllHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná