Už i Styles P z LOX moc dobře ví, že čas jsou peníze

Před čtyřmi lety se jeho obsáhlé prvotině "A Gangster And A Gentleman", jíž do hry vyslal Ruff Ryders Records, podařilo i díky hitovým skladbám "Good Times" či "My Life" s Pharaohe Monchem, které se zařadily k nejhranějším trackům daného období, dosáhnout na zlato.Na loňském singlu "Can You Believe It" s Akonem již také leží pořádna vrstva prachu, a proto ji střídá věc "Favorite One" (feat. Rashad), na které je zajímavé to, že čerpá z podobného motivu, jaký už letos ve své skladbě "Why You Wanna" použil "King" T.I. Track si můžete poslechnout na emceeho oficiálních stránkách www.stylesp.net.

Jednatřicetiletý  rodák z newyorského Queensu, jenž se v rozhovorech přiznal, ža původní plánovaný materiál měl nahraný již v roce 2003, před časem také poskytnul k dispozidi i  Alchemistem produkovaný singl "I´m Black", v němž se představila Marsha z dámského dua Floetry, jíž můžete znát třeba z Bustova "The Big Bang". Co se týče ostatních spolupracovníků, člen LOX, respektive D-Block, kteří si prošli beefem s G-Unit, povolal pro své velmi vhodně nazvané album "Time Is Money" do zbraně i Havoca, Scotta Storche, nebo Swizz Beatze, což je zřejmě slušný oddíl, nemyslíte?

I když ses po milion a jednom průtahu u Interscope Records hovořilo v souvislosti s datem vydání ještě o tomto létě, opravdu nevím, zdali se dotyčný termín podaří splnit a spíše bych to tipnul na podzim.

Tracklisting:

Tracklisting  subject to change
Leaving The Game
So Serious (w/ Lil Jon)
Still P
I’m Black (w/ Marsha of Floetry)
Already Made It
Kick It Like That (w/ Jagged Edge)
Can You Believe It
Fire And Pain (w/ Sizzla)
It’s All Wrong
First In Line (w/ Mario Winans)
Favorite Drug
Shots Fired (w/ Jadakiss)
Sweet Sixteen
Testify (w/ Talib Kweli)
Burner in Ya Pants
Can You Believe It (w/ Akon)

Zdroj: HHGalaxy

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná