Uspěje Redman v březnu se Storchem, Timbalandem a Eminemem na beatu?

Reginald Noble je člověk, kterého zná snad každý fanoušek rapu a kouření trávy. Redman, jak zní Reginaldovo rapové alter ego, je bezpochyby jeden z nejtalentovanějších emcees všech dob, což se bude snažit potvrdit v březnu příštího roku vydáním šestého solo alba, jež ponese název "Red Gone Wild".

Tohle několikrát ohlašované a oddalované album neskutečného stylera z New Jersey, z něhož už jsme mohli slyšet několik singlů a to "Rush da Security", "Lets Go" a hlavně nesmírně povedený track "Future Thugs", ve kterém o sobě dávají vědět kromě Funk Doctora Spocka také Ghostface, Ikarus a hlavně !Ludacris!, tak snad už konečně na jaře příštího roku spatří světlo denní a ukáže v plné kráse Redmanovi schopnosti s mikrofonem. Nově se na veřejnost dostali informace o tom, kdo všechno bude mít na Red Gone Wild beat a jelikož instrumentální stránce Reggieho alb vždy chyběla potřebná kvalita, doplňující Soopamanovi vokální schopnosti, jde o novinky velice zajímavé.

Svůj um totiž na šesté Redmanově sólovce ukáží jedny z největších jmen současnosti a to Timbaland, všudybyl Scott Storch, který nechyběl za poslední dva roky snad na žádné důležité rapové desce a Eminem. Jestli ale pomůžou Reggiemu k velkolepému comebacku, ukáže až čas.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná