Usher se rozhoupává a chystá se oplatit pozvání Jay-Zímu

Muž, jehož dva a půl roku staré desky "Confessions" s hity jako "My Boo" nebo "Yeah" se po celém světě prodalo do dnešního dne cca 15 milionů kusů, a který se na přelomu léta a podzimu pravidelně objevoval i na Broadwayi v muzikálu "Chicago", v němž ztvárňoval roli Billyho Flynna, se nyní nalézá ve studiu za účelem příprav nové studiové nahrávky, jež by se měla dostavit někdy v polovině příštího roku.

Ať už ho k tomu dohnala momentálně prosperující jména jako Justin Timberlake, John Legend či Robin Thicke, jehož labum "The Evolution Of Robin Thicke" údajně cení jak po instrumentální, vokální, tak i textařské stránce, nebo skutečnost, že více než tři roky trvající pauzu by jeho skalní přiznivci nepřenesli přes srdce, jisté je jedno - na novém počinu si zopakuje spolupráci s Jay-Zím, jemuž tak oplatí pozvání z alba "Kingdom Come", na němž se za asistence Pharrella objevil ve skladbě "Anything".

Jen dodám, že velká tíha produkční odpovědnosti bude ležet na bedrech týmu ve složení Jermaine Dupri a Dre & Vidal, Jimmy Jam a Terry Lewis, Rich Harrison, Ryan Leslie a Swizz Beatz. Co se týče dalších zpráv, nabídku na roli v připravovaném snímku "The Godfather Of Soul", jenž by měl být biografií Jamese Browna, osmadvacetiletý atlantský rodák stále zvažuje a v současnosti dále pokračuje v podpoře svých chráněnců, R&B skupiny One Chance. Ti vydají svou debutovou desku na Usherově labelu Us Records v prvních měsících roku 2007.


Zdroj: MTV

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná