Usher míří na Broadway

 Jak už si na vlastní kůži okusili např. Sebastian Bach, Toni Braxton, David Hasselhoff, Huey Lewis, nebo Joey Fatone, i sedmadvacetiletý držitel Grammy Usher zamíří na Broadway. 22. sprna bude atlantský rodák na tamních prknech debutovat v muzikálu "Chicago", kde převezme roli Billyho Flynna, kterého si před čtyřmi lety ve zfilmované verzi zahrál Richard Gere. Je jasné, že i když stál Usher na mnoha pódiích nejen po státech, taková příležitost pochopitelně nepřistává na stůl každý den.

 

Usher se o svém novém projektu vyjádřil: "This is a very exciting time in my career. I have always admired Broadway actors for their showmanship, dedication and focus that goes into performing live onstage every night. Being on Broadway allows you to connect to audiences in a whole new way that's different from music and movies. When they asked me to play Billy Flynn in 'Chicago,' I jumped at the chance to be a part of such an amazing production."

 

Jen dodám, že jeho Broadway miste skončí 1. října. Vrchní beatmaker Jermaine Dupri sdělil MTV, že zpěvák již vehementně přemýšlí o svém příštím albu a dokonce už se průběžně nahrává. Jeho předloňského LP "Confessions" s hity jako "Yeah", "My Boo" a spol. se po celém světě prodalo kolem 15 milionu kusů.

 

Zdroj: HH-Mag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná