Urei Stage na Hip Hop Kempu

Stejně jako vloni, budou letos všichni DJ´s na Hip Hop Kempu brouzdat k černobílému logu UREI. Letošní djská soutěž IDA DJ BATTLE proběhne opět v největším železobetonovém hangáru po stíhačkách; letos bude mnohem více prostoru a oproti loňskému roku povyroste scéna. Na UREI stagei vás bude celým programem provázet nová moderátorská dvojice Beaste (Malej Rytmus) a  Kosa.

 

V pátek a sobotu zde přes den proběhnou DJské soutěže IDA DJ BATTLE. Novinkou bude volba diváků o nejlepšího DJe ze všech přihlášených účastníků kvalifikace přímo během festivalu. Ten DJ, který bude podle mínění publika nejlepší, získá přímo na místě od sponzora UREI atraktivní cenu. Svoji show zde předvedou v průběhu festivalu zahraniční kapely jako např. LYRICAL EYE /CY/, SKOTINI PLEVRA (Eisvoleas & Yelos) /GR/ a WACUUMAIRS /HU/.

Nebude chybět ani tolik oblíbený Open Mic a divácká soutěž v beatboxu. Samozřejmě, že zde v průběhu celého festivalu pojedou djské workshopy které povede m.j. DJ Rafik /D/ a Djská exhibice jakou bude SPREAD THE MESSAGE SOUNDSYSTEM, kde vystoupí např. Tigerstyle /UK/ a jako host M.E.D. aka MEDAPHOAR /USA/. Součástí programu budou i beatboxový workshop s Wandan (Lazy Habits) /UK/. O britské značce UREI, která je jedním ze sponzorů celého Hip Hop Kempu a technicky ve spolupráci s JBL PROFESSIONAL USA zajišťuje dva festivalové stage, se dočtete více  zde.


Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná