Ultramagnetic MC’s se vrací na mapu! Comeback roku?

Comebackem roku/desetiletí by bezpochyby mohlo být nové studiové album od The Fugees, leč zatím na povrch zemský neprosakují žádné podrobnější zprávy o nahrávání, a tak bych bych si nebyl stoprocentně jist ani letopočtem příštím. Adeptem na stejnou pozici tedy může být v newyorském Bronxu založený kolektiv Ultramagnetic MC´s, jenž momentálně připravuje reunion v podobě alba "The Best Kept Secret". To by mělo dorazit na trh po třináct let trvající odmlce, jíž vyplnily jen výběrovky, potažmo různá vzpomínání. 

Během nichž dotyčná formace, jež byla jedním z prvních rapových uskupení stavících na samplech Jamese Browna, a kterou si ai nejvíce lidí pamatuje díky jejich desce "Critical Beatdown" z roku ´88, respektive singlu "Ego Trippin", spíše stagnovala. Což samozřejmě neplatí o postavě nehorázného stylera Kool Keitha, jenž vydal nespočet sólových alb pod aliasy typu Dr. Octagon, Dr. Doom, či Mr. Nogatco. Kromě posledně zmíněného workoholika Captain Blacka se je možno těšit na původní sestavu, jíž tvoří Ced Gee, Moe Luv, TR Love, později se přidavší Tim Dog a nováček Grafiq Malachi Sebek.

Nové LP vychází na nezávislém labelu DMAFT Records, kteří mimochodem nedávno vydali i Kool Keithovu kompilaci "Lost Masters", již v lednu 2007!

Zdroj: NobodySmiling

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná