RUKAHORE_SHOP_BANNER

Ukázky z kolaba MF Doom a Danger Mouse

Hrubý info vám již dole podal LayDee, teď se ven dostal tracklist a první tři tracky, které se na albu samozřejmě objeví. Ze tří známých tracků je těžký hledat favorita, osobně možná favorizuju pecku "Mince Meat".

Každopádně je na co se těšit, protože album vypadá velmi solidně. Album vychází 11. října. Ukázky si můžeš poslechnout zde ("Sofa King", "Mince Meat" a "The Mask" s hostujícím Ghostfacem)

DangerDoom - The Mouse And The Mask:
  ukázky zde
01. El Chupa libre
02. Sofa King
03. The Mask f/Ghostface
04. Perfect Hair
05. Bizzy Box f/Cee-Lo
06. Old School f/Talib Kweli
07. A.T.H.F.
08. Basket Case
09. No Names (Black Debbi)
10. Crosshairs
11. Mince Meat
12. Vats of Urine
13. Space Ho's
14. Bada Bing


Novinka z 18. 7. 2005 (LayDee)

Myš se železnou maskou
V dubnu jsme vás informovali o údajné spolupráci dvou nadaných hlav – Danger Mouse a MF Dooma. Původně pouhé spekulace postupně nabývají jasných tvarů a proměňují se v konkrétní informace. Album "Dangerdoom: The Mouse and the Mask" by, pod záštitou Epitaph Records, mělo vyjít v říjnu tohoto roku.

Deska je inspirována animovanou sérií "Adult Swim" televizního kanálu Cartoon Network (samo umělecké jméno MF Doom je odvozeno od komiksového super padoucha Dr. Dooma). Kritikou uznávaní umělci na společném albu využili skitů z jednotlivých seriálů a hlasů jednotlivých hrdinů, jako hosté vystupují Talib Kweli, Ghostface či Cee-Lo.


Zdroj: Danger Doom, HipHopDX, AllHipHop

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná