Ugly Duckling přinášejí další album

Západopobřežní trojka Ugly Duckling se před pár dny vrátila z evropského turné a rovnou oznámila, že má hotovou většinu nového LP "Bang for the Buck". Od jejich poslední řadové desky "Taste the Secret" by se novinka měla lišit tím, že celkových 12 skladeb bude syrovějších, rychlejších a s našláplejším zvukem, aspoň tak to tvrdí členové skupiny. Poprvé bude mít skupina na albu hosty - spřízněnou partu People Under the Stairs.

Kromě (opět kresleného) coveru jsou k dispozici i čtyři krátké ukázky. Abych řekl pravdu, první tracky z předchozích dvou desek mi udělaly větší radost...

Bang for the Buck
Left Behind
The Break Down
Yudee


Novinka z 12.1.2005 (Krysa)
Ugly Duckling vydávají DVD
Vlastní DVDčka si dneska vydává už každý interpret, takže ani Ugly Duckling nemohli zůstat pozadu. Jejich "Live Shake" zachycuje 55 minut dlouhý záznam z koncertu v Japonsku a tahle země je taky jediná, v níž DVD vychází. Jako hosté se ukážou Crank Case a Ray Barbee, kterého možná znáte jako amerického pro-skatera. Jako bonus obsahuje DVD i videoklip k párty tracku "A Little Samba"..

Jinak před časem v Evropě vyšlo i dvojalbum "Combo Meal", které spojilo dvě poslední desky "Taste the Secret" a "The Leftovers".

Ugly Duckling - Live Shake DVD
Ugry Duckling
rio de janeiro
pass it on
mr. tough guy
dumb in down
turn it up
intro duckling
eye on the gold chain
pick up line
a little samba
journer to anywhere
Ray Barbee
let perservere
Crank Case
high noon
sam's the man


Novinka z 14.8.2004 (Krysa)
Ugly Duckling zveřejnili nevydané skladby
Loňské léto přineslo druhé dlouhohrající album od bílého tria Ugly Duckling. Kluci se pohnuli o pěkný kus dál a přišli s novým promakaným zvukem. Komu se tahle věc líbila, ten by si měl určitě dát pozor na nové minialbum "The Leftovers". To se skládá z deseti tracků, z nichž velká většina byla vytvořena právě pro desku "Taste the Secret", kde se nakonec neobjevily (jednodušše to můžete poznat podle "Meat Shake" skitů). Ošklivým káčátkům nakonec přišlo líto nechávat je v šuplíku, a tak teď vycházejí doplněny o dosud nevydanou verzi "A Little Samba".

"The Leftovers" obsahuje i skladbu "Elevator Music", kterou kluci vytvořili téměř před 10 lety. Najdete tu rovněž jejich první kolaboraci s hip-hopovou legendou, track "Somehing's Going Down Tonight", kde rapuje Grand Puba z Brand Nubian. Tahle věc vyšla původně jako B-strana singlu "Rio de Janeiro". Na závěr klasicky prozradím tracklist.

Ugly Duckling - The Leftovers:
01. Get Ready
02. Something's Going Down Tonight (feat. Grand Puba)
03. Almond Rocha
04. Celebrity
05. Ring the Bell
06. Einstein's Brazillian Travelogue
07. Elevator Music
08. A Little Samba (The Forbidden Version)
09. Alligator Suflet
10. Pick-up Lines 2


Novinka z 6.5.2002 (nasty)
Ugly Duckling vaří nové album se singlovým předkrmem
Sluší se řvát radostí na stránkách seriózního magazínu? Jestli ne, tak promiňte, ale já mám sakra velkou radost! A Proč? Protože trio Ugly Duckling z Los Angeles, které hraje ve složení Dizzy, Young Einstein a Andycat, připravuje své nové album. Což mě po vynikající desce Journey to Anywhere, nenechává chladným.

Jmenovat se bude 100 dollar weekend a počkat si na něj musíme až do září (no co, na džíny - mrkváče z Tuzexu se prej čekávalo dýl, řikala máma). Ochutnat šlehačky na jeden prst z připravovanýho dortu nám ale dovolí singl Potty mouth. Ten by měl být připraven během pár týdnů.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná