Udrží si Pharrellovi chráněnci i po letech svou kvalitu?

Virginské duo The Clipse po několika těžkých letech, kdy se dohadovali s jejich labely, konečně vydá své druhé dlouhohrající album. Bratři Malice a Pusha – T tím tak navážou na svůj čtyři roky starý debut “Lord Willin“, kterým nakonec dosáhli na zlato. LP “Hell Hath No Fury“ se dostane do všech dobrých obchodů s hudbou na svátek všech Štěpánek – 31. října. Dlouhohrajka, na které Gene Thornton a Terrence Thornton začäli pracovat již v roce !2003!, kdy byli ještě upsáni Arista Records, vyjde nakonec i po všech průtazích u Jive.

Milovníky zvuku stylera z Virginia Beach Pharella Williamse a filipínskýho američana Chada Huga jistě potěší, že The Neptunes stojí za kompletním obeatováním alba. A že si pro The Clipse nechali tito dva hitmakeři opravdové skvosty se můžeme přesvědčit již poslechem prvního singlu “Mr. Me Too“, ve kterém o sobe na mikrofonu dává slyšet sám Skateboard P. Klip k tomuto tracku můžete shlédnout na této adrese.

Dalšími hosty na desce jsou Houstonský ranař Slim Thug, který na mikrofonu řádí v druhém singlu “Wamp Wamp“ a minimalista Roscoe P. Coldchain, jenž už si s kapelou v minulosti také zarapoval. Sami členové skupiny, která spolupracovala v roce 2001 dokonce s chlapeckou skupinou Backstreet Boys, se k jejich novému releasu vyjádřili pro server AllHipHop takto: "The album is a documentary. This is the life of the Clipse, what we're going through, and us spillin' our guts, and letting the world know it ain't been all gravy with us. This album, if it says nothing else, says struggle. It represents struggle. We wanna be known as the guys who brought a balance back to hip-hop in general."

Dodrží tedy Malice a Pusha–T své sliby a přinesou na trh stejně kvalitní album jako je jejich prvotina?

Tracklist:

01. We Got It 4 Cheap f/Spanish Lee
02. Momma, I'm So Sorry
03. Mr. Me Too f/Pharrell
04. What It Do (Wamp Wamp) f/Slim Thug
05. Ride Around Shining
06. Dirty Money
07. New World
08. Keys Open Doors
09. Ain't Cha f/The Re-Up Gang
10. Trill
11. Chinese New Year f/Rosco P. Coldchain
12. Nightmares f/Bilal

Zdroj: AllHH, Mzee

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná