Úder Boot Camp Cliku již nebezpečně blízko

 DVD "Boot Camp Clik Video Surveillance" obsahující kompletní videografii legendární skupiny, která se nedávno vrátila z evropského turné, během něhož ji mohli vidět fanoušci v 17 městech a 8 zemích, již možná vlastníte, nicméně to, na co momentálně upírá svůj zrak nejeden příznivec klasické newyorské školy, je samozřejmě jejich hromadný návrat v podobě třetího řadového alba "The Last Stand". Dlouhohrající deska uvádějící všech osm původních členů (tzv. The Great 8), které podpoří producentská smetánka dneška, se totiž blíží více než mílovými kroky - u Duckdown Entaprizes je připravena k vybouchnutí již 18. července.

 

Jestliže se mrknete na seznam producentů, v němž figurují jména jako Pete Rock, Large Professor, Da Beatminerz, Sic Beats, Coptic, Ill Mind, Marco Polo, či 9th Wonder, jehož producentský sólo kapr s mořem zajímavých jmen včetně deejaye Premiera by mělo přijít ve druhé polovině letošního roku, jistě uznáte, že jde o záležitost minimálně stejně tak interesantní jako - na výjezdu v Příbrami oblíbený - pokřik "Otepko ty Pitáku".

 

Abyste dostali i nějaká slova přímo z epicentra dění, Buckshot, rapový Yao Ming, se pro AllHipHop nechal slyšet: "Timing permitted it to feature all the original members. We didn't say 'oh now, we are gonna get together and do this.' We never stopped f**king with each other. Don't sleep, this album is something people are going to acknowledge. This album will revitalize the game. We give the people good hip-hop and that's what this album is about."

 

Co se týče jednotlivých členů, Rock z Heltah Skeltah se do sestavy "vrací" po své anabázi u labelu DJ Lethala, který měl návaznost na Geffen Records, leč hudební vyjádření si nikdy cestu na povrh zemský neproklestilo a momentálně se údajně maká na novém albu titulovaném "Monstah Musik". Jinak oficiální mix CD "The Files" od Smif N Wessun už je čerstvém vzduchu také nějaké čas a avizované Ruckovo sólo "Jesus Price Superstar" na pulty podle všeho dorazí v září. Loňský nástup Duckdown Records v rámci  zdařilé série "Triple Threat" byl mocný, ovšem letošní plány evidentně nezůstávají ani o krok pozadu...

 

Jen pro představu, první singl (v hlavní roli s Heltah Skeltah & Smif N Wessun)  "Trading Places" si můžeš poslechnout tu, zde, popřípadě tady.

 

Zdroj: AllHipHop

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná