Twisted Black na tři dekády do vězení!

Texasský Twisted Black, jehož práci můžete znát mimo jiné i skrz "The Block", má o čem přemýšlet. 22. února byl totiž po půlročních tahanicích odsouzen na třicet let za distribuci kokainu v roce 2006. Jeho temná minulost se však datuje již v letech 1989-1994 - jeho trestní rejstřík v délce abecedy obsahující napadení policistů, vlastnictví neregistrované zbraně, řízení pod vlivem drog..., se tímto momentem opět plní.

 

Jak je to ale zvykem, rapper se cítil nevinen a na soud se snažil zapůsobit i tím, že má syna: "I apologize for taking up the court's time. My past is not a pretty one because I committed crimes up until I became a father in 1993. But there weren't any after that and I ask the court to take that into consideration." V momentě, kdy se však jedná o prodej cca kilogramu kokainu, syn/nesyn, Twisted Black půjde bručet.

 

Člen ex-dua One Gud Cide by si tuto neopatrnost musí vyčítat dvakrát tolik, jelikož podepsal smlouvu s labelem TVT Records (domov Ying Yang Twins a jejich poslední desky  "Chemically Imbalanced"), kde by 6. března mělo vyjít jeho album "Street Fame". Pokud dostane "slibovanou" třicítku, tak po propuštění mu bude 61 let - třeba se jeho chystané album bude tou dobou považovat za oldschoolovou klasiku...

 

Pokud se k tomu máte chuť vyjádřit a někam mermomocí napsat "Free Twisted Black", čímž samozřejmě nic nezměníte, ale udělá vám to dobře, můžete vlézt na jeho myspace, tam filtrovat své pocity a psychicky podpořit umělce.
 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná