Twista + Bone Thugs-N-Harmony = společné album

Clevelandská parta Bone-Thugs-N-Harmony & chicagský emcee Twista nahrají společnou desku! Layzie Bone na adresu tohoto nově rýsujícího se projektu mimo jiné pronesl: "Pracujeme na albu, máme něco kolem pěti šesti sedmi songů. Twista je náš člověk, sjednotíme Midwest. Na začátku našich kariér byly nějaký problémy, ale je to příliš staré na to, aby se to znovu vytahovalo. Děláme přece jen hudbu."  

Právě v 90. letech vedla kapela s Twistou spor ohledně vzniku rychlého ´double time´ stylu, k čemuž se nyní Krayzie Bone postavil o hodně střízlivěji: "Jo, tenkrát šlo o rivalství se všeím všudy, ale všechno to byl jeden velký nesmysl. Byli jsme mladí a neuvědomili si co se dělo."

Namísto beefu tedy mohou společnými silami vydělat nějaké peníze. Jejich kolaborace sice zatím nemá stanoveno žádné předběžné datum vydání, nicméně Twista se alepoň objeví na jejich novém LP "Strenght And Loyalty" (Full Surface/Interscope Records) v songu "C-Town".

No a když jsme u tohoto chicagského zástupce mainstreamové scény, jeho sedmá řadovka "Adrenaline Rush", jíž předskočil singl "Give It Up", vyjde poslední červencový den i za účasti beatmakerů jako Kanye West, Pharrell, Timbaland či Just Blaze.

Zdroj: XXL

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná