RUKAHORE_SHOP_BANNER

TVT Records podepsali The Beatles Of The Bay

Když se po relativně úspěšném albu "My Ghetto Report Card" od E-40 začal znovu výrazně přetřásat pojem Bay Area, TVT Records dlouho neváhali a poměrně nedávno podepsali právě kolektiv z tohoto kraje. Je jím trio The A´z z Oaklandu, které po posléze oznámilo, že jejich dosud nepojmenovaný debut hodlají vypustit v příštím roce.

 

A kdo že vlastně The A´z jsou? I když se A.E., Speedy a Ice reprezentující ulice severního Oaklandu a Richmondu, kteří si dříve říkali 4 Deep a rocková skupina Smashmouth je označila za "The Beatles Of The Bay", těšili popularitě v jejich kraji díky šlágru "Yadadamean" až v poslední době, nutno říci, že se ve hře pohybují nějakou devátou sezónu.

 

Steve Gottlieb, prezident TVT, k jejich příchodu poznamenal: "The Hyphy movement has had a lot of heat, but not a real breakout hit act. The A'z have exactly the kind of energy to make the movement huge. We see massive crossover potential with The A'z and this signing makes TVT's hip-hop catalogue truly full of coast-to-coast artists."

 

Na oplátku poté složil poklony své nové vydavatelské značce i Speedy: "We chose to go with TVT because we've seen how they really grind it out for an artist.They did their thing with Lil' Jon and crunk, and now it's time for the Bay Area to get some shine. We're about to bring the Yay to the next level."

 

 Zdroj: Ballerstatus

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná