Tupacův životopisný snímek mění režiséra měsíc před natáčením

Narozdíl od Straight Outta Compton, kde práce probíhalo natáčení i díky přímé účasti některých členů N.W.A. mnohem plynuleji, příprava životopisného snímku Tupaca Shakura poněkud vázne. Produkce filmu musí podle smlouvy začít nejpozději do konce roku, přičemž realizační tým na konci listopadu informoval o chystaném přeobsazení režisérské stoličky.

 
Původně osloveného režiséra filmu "All Eyez On Me" Carla Franklina by měl podle zprávy hiphopdx.com nahradit Benny Boom. Informace se navíc dostavila jen měsíc před vypršením smlouvy, podle níž se práva na Pacův příběh vrátí zpět k jeho matce Afeni, pokud natáčení nezačne do konce roku. Podle zprávy však natáčení již v listopadu započalo a to v americkém státu Georgia.
 
Benny Boom je rapovému publiku známý především jako tvůrce videoklipů, jež v minulosti natáčel například pro 50 Centa, Nase nebo Bustu Rhymese. V současné době se specializuje na filmovou tvorbu, kde má na svém kontě dva snímky. Prvním byl "Next Day Air" z roku 2009, kde si zahráli také Mos Def a Mike Epps a v roce 2011 natočil Boom kriminální thriller "S.W.A.T. Firefight". Letos také obdržel ocenění BET v kategorii "režisér roku".
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná