Třikrát hurá - Kool G Rap s novou smlouvu a albem

 Za pár dní osmatřicetiletý Kool G Rap, jeden z raných hip hopových pionýrů s dvacetiletou kariérou na kontě, nedávno podepsal nahrávací smlouvu s nezávislým californským labelem Back Route Records, v jehož čele stojí Jamez "Bomb" Rosado a právě pod pod křídly své nové domoviny je připraven vydat své příští album, které ponese název "Uncontrolled Substance" a do oběhu se snad dostane ještě v průběhu tohoto roku.

 

Sám emcee, který má za sebou respektovaná alba jako "Road To The Riches" či "456" a jehož mnozí považují za jednoho z nejlepších rapperů, co se kdy chopil mikrofonu, se k onomu aktu poté vyjádřil následovně: "I first linked up with my dude Jamez through doing a feature with one of the artist signed to his label named Okwerdz. My man [producer] Domingo also spoke highly of how Jamez handles business. That's basically how we connected to lay down this street album. Uncontrolled Substance is definitely gonna be a banger."

 

Zatím naposledy se G Rap v sezóně 2002/03 přihlásil počiny "The Giancana Story", respektive "Click Of Respect" a podpisem skončily několik měsíců táhnoucí se spekulace o to, kde člen kultovní Juice Crew nakonec skončí. Jen dodám, že ve hře byl kupříkladu i Fiddyho kemp G-Unit.

 

U Back Route se ovšem momentálně vše kolem G Rapa rozhodně netočí a rozpracovaných je hned několikero projektů, z nichž můžu zmínit desky od Okwerdz a Young Collage. LP "Off Season" od prvně jmenovaného představí rozmanité hosty jako Juelz Santana, Kurupt, Hieroglyphics, Sean Price nebo Copywrite, s tím, že na produkci se stroprocentně uvede trio Rockwilder, Domingo a Needlz. Debut "Take It Or Leave It" od Young Collage pro změnu doprovodí Too Short, Devin The Dude, Kool G Rap, The Luniz a bývalá členka Destiny´s Child, LeToya.

 

V případě zájmu si můžete ze stránek http://www.backrouterecords.com nebo http://www.koolgrapsite.com stáhnout mixtape "Sneak Attack", jehož realizace se ujal věhlasný DJ Green Lantern, a který představí právě interprety z dotyčné stáje. Kromě pár remixů tracklist nabízí i písně z jejich nastávajících alb včetně jmen jako Too Short či Tech N9ne.

 

Zdroj: AllHipHop

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná