Trefí se Blackalicious svým živým DVD do noty právě vám?

Blackalicious, od jejichž poslední řadové desky "The Craft" již utekl více než rok, jsou jedni z nejvytrvalejších nezávislých uskupení scény s takřka patnáctiletou kariérou na kontě, a přitom jsou pro jistou část fanouškovské obce stále více než zajímavými pojmy. Právě pro ně si již za pár dní hodlá na trh proklestit cestu jejich nové DVD s všeříkajícím názvem "Blackalicous: 4/20 Live In Seattle", na němž duo nepředloží pouze své nejlepší, respektive nejznámější skladby, ale v rozhovorech, které budou pro zpestření zasazeny mezi jednotlivé songy, se navíc podělí o své začátky, růst, celkový vývoj, či směřování k novému zvuku.

Živáč byl nahrál 20. dubna tohoto roku v seattleovském Showbox Theatre. Kromě charismatické dvojky Gift Of Gab/DJ Excel a 1200 přítomných fanoušků se je možno těšit i na jména jako Lateef, Piegeon John, Lefesavas a Fat Lip z Pharcyde. Na finální výsledek si ovšem případní zájemci musí počkat až do jednadvacátého listopadu, kdy se ono DVD dostává do oběhu.

Mimochodem, rapující autor nadprůměrného LP "4the Dimensional Rocketships Going Up" přišel v polovině letošního roku s mixtape CD "Supreme Lyricism Vol. 1", na němž se představil i Talib Kweli, Mr. Lif, Boombap Project, Souls Of Mischief, či Lyrics Born. Pokud dotyčný kus muziky ještě nevlastníte, jeho pořízením jistě nic nezkazíte.

Tracklist:

Alphabet Aerobics
Excellent/Pen & Pad
Paragraph President
Blazing Arrow
Rhythm Sticks
Rock the Spot
Deception
Lady Don’t Tekno
First in Flight
Green Light
Halfway Home
Chemical Calestenics
Side to Side
Quannum World

Zdroj: HHCrack

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná