Track z kolaborace J-Zone & Celph Titled

Jedno z očekávaných alb roku 2006 je bezesporu "Bo$$ Hogg Barbarian$", která vydá kolaborace o dvou mužích J-Zone a Celph Titled.

Nový track, který se bude na albu nacházet, se jmenuje “Hog Luv“ a můžete si jej poslechnout pod linkem dole pod článkem. O "Bo$$ Hogg Barbarian$" se jinak více neví. Původní informace letos v květnu hovořili pouze o EP, naproti tomu ale J-Zone v jednom z posledních rozhovorů mluvil o "Bo$$ Hogg Barbarian$" jako o albu. Počet tracků ale nehraje roli, rozhoduje kvalita.

J-Zone & Celph Titled - Hog Luv


Novinka z 8. 6. 2005 (Shaft)

J-Zone a Celph Titled dohromady s deskou
Zajímavý kolabo chystají výše zmiňovaní. J-Zone, který je nejznámější rapový pasák, se dal dohromady se Celph Titled, jehož už jen hlas budí obrovský respekt. Celph Titleda jste mohli vidět loni na Hip Hop Kemp, kde vystupoval spolu Louis Logicem a je jen škoda, že ho Logic nepustil k mikrofonu víc.

Spolupráce to bude nehorázná. Pokud J-Zone bude mít jeden ze svých lepších dnů, jakože poslední dobou je to u něj tak na půl, a zprodukuje fajn věci a Celph to zabije svým rapem, mohlo by to být jedno z nejlepších alb příštího roku.

Čímž se dostávám k datu vydání. To je satnoveno na začátek roku 2006, přičemž první ukázka v podobě singlu by měla být venku letos na podzim. Deska se jmenuje "Bo$$ Hogg Barbarian$" a bohužel nezbývá nic jiného než netrpělivě čekat.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná