TOP 5 rapperů současné generace podle Nase

Kázat o zásadních emcees nemůže jen tak někdo. Ale vlastně může, jen to bude mít tu vadu, že ho nikdo nebude brát vážně a onen názor na pomyslné stupnici důležitosti žádných čelních příček nedosáhne. Když však promluví autor alb "Illmatic" či "It Was Written", hiphopová obec poslouchá, ne?

"God´s Son", jehož jsme naposledy zaznamenali ve věci "Nas Album Done", kterou má v diskografii Dj Khaled, byl vyzpovídán zakladatelem Uptown Records a současným šéfem Revolt TV Andre Harrellem a v rámci interview byl požádán právě o vyjmenování svých pěti oblíbených rapperů ze současné generace.
 
Nasir Jones, jehož poslední dlouhohrající nosič "Life Is Good" je starý čtyři a půl roku, prezentoval svůj seznam bez konkrétního pořadí, ale zmínil tyto: Kendrick Lamar, J. Cole, Drake, Lil Wayne a Rick Ross. Záznam není dostatečně dlouhý na to, aby obsahoval také argumenty a důvody (pokud se tak vůbec stalo), ovšem i tak jde uznat, že žádný ze zmíněných není ve špičce omylem a všichni si vzhledem k zásluhám zaslouží být v popředí.
 
P.S.: Věděli jste, že Nasirovo album "Hip Hop Is Dead" oslavilo před pár dny už desetileté výročí? Letí to, letí a Lenka Filipová i PSH měli pravdu - "Za všechno může čas"...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná