TOP 3 ikony scény, které by mohly vstoupit do klubu dolarových miliardářů

Na to, z jakých poměrů hip hop vzešel, dokáže být jeho současná podoba pro některé vyvolené velmi přívětivou. Právě probíhající kalendářní období navíc může být sezonou, kdy se nějaký reprezentant scény stane prvním dolarovým miliardářem. A víte, kdo se k oné bájné metě blíží? Již podle fotografie jste nepochybně poznali, že jde o Puff Daddyho, jenž se sice nestihl účastnit Zlaté horečky na Klondiku, ale pro obchod měl vždy cit jako LeBron pro míč, Wayne pro puk nebo Andre pro tenisovou raketu. Ostatně, pamatujete na jeho obří hit "It´s All About The Benjamins"?

Diddyho jmění se má pohybovat kolem 750 milionů dolarů, na atak královské hranice mu tedy stále chybí čtvrt miliardy. Sám objevil Biggieho Smallse si však věří, že by se mu to mohlo povést ještě v roce se sedmnáctkou na konci. "Jsem mixem umění a obchodu. Takže umím odhadnout potřeby byznysu, citlivost partnerů i to, jak nastavit rozpočet. Současně však vím, jak využít marketng a zábavu," pochlubil se na stránkách Forbesu držitel čestného doktorátu z humanitních věd, jehož jméno si lze spojit například s Bad Boy Records, Ciroc Vodka, Revolt TV, Sean John či AQUAhydrate.
 
Loni se autor pěti dlouhohrajících alb včetně disků "No Way Out" či "Forever" ocitl v žebříčku TOP 100 nejlépe vydělávajícíh celebrit na 22. příčce, s tím, že mu k tomu dopomohlo vydělaných 62 milionů dolarů. "Očekávám, že jeho portfolio zažije takový růst, který bude dostatečně silný na to, aby ho dotlačil k miliardové hranici," citoval Forbes televizní osobnost Paula Carricka Brunsona. No, vypadá to tak, že zatímco já mohu dřít měsíc šest dní v týdnu, Diddy vydělá úplně stejně pouze tím, že vstane z postele a obleče si župan.
 
Pokud jde o zbylá dvě místa v lukrativní společnosti tří nejbohatších hiphoperů, Puffovi dýchá na záda o pár let starší Dr. Dre, kterému napočítali 710 milionů dolarů. Třetím v pořadí je Jay-Z, jehož jmění se odhaduje na 610 milionů dolarů. Planeta Země ještě neeviduje ani pět afromerických miliardářů. Bude právě tohle hnací motor pro zmíněné hrdiny našich hudebních dní?

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná