TOP 10 nejlepších skladeb Public Enemy?

Britský list The Guardian nabídl seznam deseti nejlepších a nejvlivnějších písní Public Enemy. Protože kariéra slavného newyorského kolektivu trvá již tři dekády, to, že šlo o úkol z kategorie nelehkých, asi nemusíme dvakrát připomínat, že?

Samozvaní "Rolling Stones rapu", jejichž frontman Chuck D svého času tvrdil, že "hip hop je CNN černé Ameriky", se zatím naposledy přihlásili o slovo nahrávkou "Man Plans God Laughs". Ta vyšla uprostřed roku 2015 a vzhledem k osmadvacetiminutové stopáži šlo spíše o EP. 
 
Ať tak či tak, žádný track z ní si do TOP Ten cestu neproklestil. Nejmladší záležitostí je necelých deset let starý singl "Harder Than You Think", jehož naleznete na LP "How You Sell Soul to a Soulless People Who Sold Their Soul?".
 
Od sestavy Chuck D, Flavor Flav, Dj Lord, Khari Wynn, S1W a Professor Griff pak pochopitelně nemůže chybět například "Fight The Power", která pochází z klasického disku "It Takes A Nationn Of Millions To Hold Us Back" z roku 1988.
 
Názor jednoho média se pochopitelně nemusí shodovat s pohledem jakéhokoliv jiného fanoušky PE. Co váš vkus, máte pro selekci pochopení, nebo jsou vašimi favority úplně jiná audia?
 
Deset nejvlivnějších skladeb Public Enemy podle The Guardian:
 
1. Miuzi Weighs a Ton
2. Rebel Without a Pause
3. Night of the Living Baseheads
4. Black Steel in the Hour of Chaos
5. Fight the Power
6. Welcome to the Terrordome
7. 911 Is a Joke
8. By the Time I Get to Arizona
9. Live and Undrugged (Pt 1&2)
10. Harder Than You Think

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná